Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Милосердя як вища форма духовності людини

Переглядів: 588

Любов і тепло, які ми віддаємо іншим, набагато важливіші тепла і любові, які ми отримуємо. Лише коли ми даруємо тепло  тим, хто цього потребує,  виявляємо  справжню турботу, або іншими словами, вчимося співчувати, ми знаходимо  справжнє щастя і відчуваємо свою необхідність у цьому світі.

Нині на сході нашої держави вже декілька років точиться війна. На сьогоднішній день з державного бюджету виділяються  кошти  на підтримку та розвиток української  армії. Але ніхто не відміняв простого людського співчуття та  розуміння ситуації.

Міцним тилом для учасників АТО стали волонтери – люди навколо яких об’єднуються небайдужі до долі своїх дітей та України громадяни. Зовсім нещодавно на території Оржицького району відбулася  благодійна акція «Новорічно-різдвяний кошик захисникам АТО», участь у якій взяли чимало мешканців сільських, селищних рад району. Нещодавно на сайті була розміщена інформація за підсумками акції (https://rayrada.org.ua/rayrada/orzhyca/news/12-36-06-11-01-2018/).

Учора до районної ради завітав настоятель Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, протоієрей Віктор Семенюк – волонтер зі стажем, який особисто брав участь у доставці гуманітарної допомоги в зону АТО. 

Він наголосив, що не треба забувати, що в Україні йде справжня війна, а мирним життям  ми зобов’язані бійцям, що відстоюють цілісність  кордонів нашої  держави. Розповідав про юних захисників, які народилися у вільній незалежній Україні та  не уявляють   іншого виходу, ніж особисто брати участь у військових операціях, щоб відстояти омріяну незалежність.  Відзначив як раді бійці допомозі простих людей та вдячні їм за підтримку. Отець Віктор ще раз висловив вдячність всім, хто взяв участь у акції та допоміг аби поїздка в зону АТО відбулася. Подякував керівництву районної ради, райдержадміністрації, КП «Оржиця-водоканал» за сприяння  у підготовці до поїдки, а також водію - учаснику АТО Івану Ковтуну з Чевельчі за надання транспортного засобу та  участь у доставці провізії на схід країни.

Сьогодні допомогу збирати важче, ніж це було на самому початку. Пов'язано це з фінансовими труднощами людей  або  може із їх зневірою - це невідомо. Та не треба черствіти душею, адже поки людина відчуває біль – вона жива. Поки людина відчуває чужий біль – вона Людина.

Залишаймося Людьми, не зважаючи ні на що!

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин