Оржицька районна рада

Звернення Координаційної ради з питань місцевогосамоврядування при голові районної ради до жителів Оржиччини щодо проведення заходів по озелененню і благоустрою населених пунктів району

Переглядів: 490

Весна щедра на величні та славні свята. Незабаром ми будемо відзначати Світле Христове Воскресіння, річницю Великої Перемоги.

Разом з тим із настанням цієї пори року в селах відкриваються непривабливі краєвиди прибудинкових територій, прилеглих місць до підприємств та установ. Насамперед це стихійні сміттєзвалища, торішня суха трава, опале листя тощо.

З метою поліпшення довкілля, озеленення та приведення у належний санітарний стан сіл нашого району запрошуємо всіх взяти активну  участь у загальносільських заходах по прибиранню територій населених пунктів.

Місцевими радами будуть проводитись роботи по ремонту та облаштуванню меморіалів, братських могил, інших місць поховань, по впорядкуванню та озелененню населених пунктів.

Ми звертаємося із проханням до керівників підприємств, організацій та установ всіх форм власності, приватних підприємців, жителів району взяти активну участь у наведенні належного санітарного порядку на прилеглих та закріплених територіях.

Ми сподіваємося, що всі жителі району не залишаться осторонь цього процесу.

Крім  того запрошуємо політичні партії та громадські організації на чолі з депутатами всіх рівнів, хто не байдужий до проблем рідного району, активно включитись у проведення акції по благоустрою та озелененню населених пунктів.

Шановні жителі району!

Будьм освідомими громадянами,  що люблять та дбають про свою малу Батьківщину!

Прийнято на спільному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та постійної комісії районної ради з питань  депутатської  діяльності, місцевого самоврядування, забезпечення законності, охорони свобод і законних інтересів громадян та інформаційної сфери 06 квітня 2017 року.« повернутися до списку новин