Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З Днем соборності України

Переглядів: 211

Шановні жителі Оржиччини!

Вітаю вас з Днем Соборності України!

Більше століття тому з Софійського майдану у Києві полинув у вічність знак – самостійній   соборній Українській Державі бути навіки!

Усвідомлений, виборений, вистражданий століттями нашим народом потяг до самостійності та незалежності  вже нікому не здолати, бо в ньому наша сила, наша любов до рідної землі і віра у світле майбутнє України .

Сьогодні ми відчуваємо потребу у єднанні і живемо єдиним прагненням – відстояти право жити у незалежній європейській державі, де цінують людську гідність, демократичні права і свободу громадян.

У День Соборності України схилимо голови і вшануємо мужніх лицарів Київської Русі, запорізьких козаків, українців, які гинули у сталінських гулагах, усіх вояків, що віками боронили українську землю від нечесті та неправди.

Вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, наших бійців, добровольців, волонтерів, які загинули у боротьбі за мир, незалежність та територіальну цілісність нашої держави, простягнемо руку допомоги їх рідним та близьким.

Пам’ятаймо, що битва ще не завершена, Українська держава у небезпеці і наш обов’язок – мужньо боронити її перед зовнішнім ворогом, спільними зусиллями з прогресивним світом зупинити військову агресію, протистояти спробам дестабілізації  внутрішньої  ситуації в країні.

Україна єдина, ми переможемо та здобудемо мир, бо за нами правда.

Бажаю вам, дорогі земляки, добра, щастя, миру та злагоди!

Слава Україні та її народу! Слава Героям!

                            Голова районної ради                                       Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин