Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Районна рада за припинення необґрунтованого тиску на голову Оржицької районної державної адміністрації

Переглядів: 620

Оржиця, райрада, депутати, Звернення, Президент, голова, РДАВ ході проведення останньої сесії районної ради депутати обговорили «нездорову» ситуацію, що склалася навколо голови районної державної адміністрації і прийняли Звернення до до Президента України, Кабінету Міністрів України, голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо необхідності припинення необґрунтованого тиску на голову Оржицької районної державної адміністрації з метою його звільнення всупереч думці територіальної громади.

В ньому говориться: «До громадськості Оржицького району дійшла інформація, що Полтавською обласною державною адміністрацією чиниться безпідставний тиск на голову районної державної адміністрації Симоненка В.Г. з метою його звільнення із займаної посади. При цьому не пред’являються конкретні, задокументовані звинувачення.

Депутатський корпус районної ради та сільські, селищні голови району вважають, що подібний безпрецедентний тиск на голову адміністрації є недопустимим та шкодить інтересам територіальної громади і влади  в цілому.

Оржицький район багато років поспіль забезпечує поставлені перед ним завдання та виконує показники соціального-економічного розвитку і бюджету. Аграрний комплекс району є в числі кращих в області.

За загальнообласними показниками Оржиччина не відноситься до категорії гірших районів області.

Територіальна громада вважає, що часті необдумані зміни керівників району без врахування думки територіальної громади згубно впливають на  соціально-економічний і культурний розвиток району, морально-психологічний стан керівників галузей, громад і людей та шкодить авторитету державної влади.

Дивує те, що це робиться в демонстративно зневажливий спосіб, ігноруючи думки людей. Про це свідчить і те, що за час свого перебування на займаній посаді голова обласної державної адміністрації так і не спромігся жодного разу відвідати район та поспілкуватися з його активом і жителями Оржиччини.

Виходячи з цього, вимагаємо припинити тиск на голову Оржицької районної державної адміністрації, дослухатися до нашої думки та дати спокійно працювати територіальній громаді».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин