Оржицька районна рада

Депутати ухвалили ряд рішень соціально-економічного розвитку району

Переглядів: 338

Сьогодні відбулася тридцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання.

Депутати розподілили кошти субвенції з державного бюджету, затвердивши перелік об’єктів та заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій,  внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району та  до показників бюджету на 2018 рік.

У «Різному» виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик акцентував увагу на найбільш важливих проблемах Оржиччини, що підвищують соціальну напругу серед населення. Це стосувалося питання автобусного сполучення. Ситуація, що склалася досить непроста, але завдяки спільним зусиллям керівництва району робиться все можливе для того, щоб скласти конкуренцію нинішнім перевізникам-монополістам у питанні автобусного підвезення громадян.

Друге, але не менш актуальне завдання – це забезпечення належного стану доріг у зимовий період. Чимало зроблено у цьому напрямку, зокрема, існують домовленості з приватними підприємцями, але є необхідність створення не менш, ніж двох комунальних структур з відповідним технічним оснащенням для обслуговування шляхів сполучення взимку.

Були обговорені також питання співфінансування з бюджетів сільських, селищних рад потреб об’єктів соціальної інфраструктури, купівлі житла для лікарів та інші.

Мирослав Боговик подякував головам сільських рад за підтримку у вирішенні важливих питань життєдіяльності району.

Голова районної ради Володимир Козина підбив підсумки засідання сесії та закликав депутатів та очільників громад до подальшої  тісної співпраці на благо Оржиччини.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин