Оржицька районна рада

Відбувся виїзний прийом громадян

Переглядів: 663

15 березня ц.р. згідно затвердженого графіка в Онішківській та Золотухинській сільських радах був проведений виїзний прийом громадян головою районної ради Володимиром Козиною.

В ході прийому порушено ряд  питань, які сьогодні найбільше турбують  мешканців сільських рад. Зокрема, йшлося про підтримку місцевими фермерами пайовиків в питанні надання транспорту  для підвозу хворих до районного медичного закладу та на поховання. Жителів Онішківської громади турбувала проблема транспортного сполучення з районним центром, мешканці Золотухинської сільської ради звернулися з проханням вирішити в рамках законодавства питання відстрілу бродячих псів. Представниками громад було порушено ще ряд важливих питань.

Під час прийомів громадян у кожній сільській раді голова районної ради Володимир Козина зауважив, що звернення перебуватимуть на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців для подальшої їх реалізації.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин