Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Депутатські ініціативи

Переглядів: 347
На двадцять восьмій сесії районної ради сьомого скликання було ухвалено Звернення депутатів Оржицької районної ради до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, ДП «Полтавський облавтодор», народного депутата України К. Іщейкіна щодо передачі майнового комплексу Оржицького дорожньо-ремонтного пункту (с. Онішки) у спільну власність територіальних громад Оржицького району. 
ЗВЕРНЕННЯ

Процеси реформування відносин і права власності в галузі дорожнього господарства ставить на порядок денний багато проблем, як потребують свого вирішення.

Однією з таких проблем є доля майнових комплексів місцевих структур облавтодорів, які знаходяться на територіях районів області.

У результаті передачі доріг з балансу Служби автомобільних доріг у Полтавській області до сфери управління Полтавської обласної державної адміністрації дорожньо-ремонтні пункти, які здійснювали обслуговування та експлуатаційне утримання територіальних доріг, через відсутність обсягів  робіт сьогодні закриваються.

Майнові комплекси таких пунктів, які існували багато років і часто створювалися у тому числі за рахунок ресурсів районів і їх територіальних громад можуть бути знищені чи продані бізнесовим структурам.

Виходячи з цього звертаємося до Вас з проханням передати майновий комплекс Оржицького дорожньо-ремонтного пункту (с. Онішки) у порядку, визначеному Законом України «Про  передачу об'єктів права державної та комунальної власності» з державної власності до спільної власності територіальних громад Оржицького району Полтавської області.

Передача цього майнового комплексу у спільну власність територіальних громад району стане базою для створення комунальних служб майбутньої об’єднаної територіальної громади.

Необдумане його руйнування чи продаж приватницьким структурам вбачається недоцільним. Такі дії шкодитимуть авторитету державної влади та не сприятимуть формуванню матеріально-фінансової бази майбутнього центру об’єднаної територіальної громади.

Звернення прийнято двадцять восьмою сесією Оржицької районної ради
сьомого скликання від 15 серпня 2018 року

« повернутися до списку новин