Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

День селища в Новооржицькому

Переглядів: 548

Оржиця, Новооржицьке, селище, святоУ вівторок, 12 липня на свято апостолів Петра та Павла Новооржицьке відзначило День селища. Традиційно урочистості розпочалися зі святкового богослужіння в Православній Церкві Різдва Пресвятої Богородиці, яке відправив протоієрей Іоан.

Далі естафету перейняла селищна бібліотека на чолі з Приходько Т.В., яка провела конкурси розмальовок серед дітей 3-6 років та малюнків на асфальті «Селище моєї мрії», за результатами яких учасники отримали грамоти, призові місця та подарунки. Біля бібліотеки відбулися розважальні командні ігри, всі учасники отримали пакунки з солодощами, які охоче надав приватний підприємець Гришко С.М. В конкурсах та розвагах  взяло участь більше ста  дітей.

Майстер-клас різноманітних виробів з повітряних кульок для дітей провела  Бесага Н.О.Оржиця, Новооржицьке, селище, свято

Біля Будинку культури бібліотекар Приходько Т.В. організувала конкурс «Парад дитячих колясок 2016». В ньому взяло участь 12 дітей, які представили свої конкурсні роботи. Жителі та гості селища шляхом голосування визначили переможців. За його результатами учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними призами, які надали спонсори Канівець О.В. та Приходько В.Г.

Оржиця, Новооржицьке, селище, свято

З вітальним словом до громади  звернувся селищний голова Недбайло В.П.

Аматори Хорольського районного Будинку культури запальними піснями розважали жителів селища. Видовищним дійством став мотопробіг за участю місцевих байкерів. Працювали різноманітні атракціони: батути, гірки, квадро цикли, каруселі тощо.

Для організації та проведення свята  свою  допомогу надали спонсори: ТОВ «НОВООРЖИЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»  на чолі з директором Перхайло П.В., приватні підприємці Северенчук М.В., Золотаренко В.М., Боровик А.В., Якимчук Г.Б., Бондаренко М.І.

 

За інформацією бібліотекаря Новооржицької селищної бібліотеки

Приходько Тетяни Вікторівни

« повернутися до списку новин