Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 504

11 липня 2017 року голова районної ради побував на виїзному прийомі у Савинській та Денисівській сільських радах.

У Савинцях голова поспілкувався з працівниками сільської ради, які озвучили ті питання, що нині турбують громаду села.  Щоправда проблеми Савинської громади притаманні майже всім населеним пунктам Оржиччини.

Руйнівні процеси, що відбуваються на дорогах району не турбують хіба що незрячого. На  це питання однозначної відповіді немає, бо дороги загального користування державного значення перебувають у державній власності. Навіть, при співфінансуванні ремонту з державного та місцевих бюджетів коштів для якісного проведення ремонтних робіт на всіх зруйнованих ділянках дороги не вистачає.

Окремо слід відзначити проблему використання сільгоспвиробниками невитребуваних паїв за межами населених пунктів. Фактично земля використовується ними безкоштовно. При укладенні відповідних угод сільські ради могли б отримувати дохід до своїх бюджетів. Голова районної ради Володимир Козина вніс пропозицію більш детально розглянути дане питання на одній з чергових нарад за участю сільських голів.

У ході прийому відбулася зустріч із депутатом районної ради Оксаною Халявою, яка розповіла про хороші справи в Савинській громаді та вказала на недоліки, над якими потрібно працювати. Приємним моментом для завідуючої місцевим ФАПом стало виділення коштів  сільською радою на придбання новеньких велосипедів для більш швидкого реагування на виклики хворих. Окрім цього, завдяки коштам сільського бюджету замінені всі вікна в місцевій школі та частково відремонтований дах. Щоправда роботи ще вистачає. Необхідно завершити ремонт даху на шкільному закладі та провести внутрішні роботи. Є порозуміння з сільгоспвиробниками, що обробляють землі на території сільської ради - агропромисловою компанією «Кернел» та ТОВ «Рост Агро»,  які активно допомагають вирішувати питання підтримання в належному стані  інфраструктури села.

Були розглянуті інші питання, на які голова районної ради дав обґрунтовані пояснення, з інших - були дані доручення відповідним галузевим структурам.

Прес-служба районної ради 

« повернутися до списку новин