Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Переглядів: 104

Сьогодні відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на якій розглядалося питання про проведення  на території Оржицького району заходів щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з благоустрою, озеленення, впорядкування населених пунктів, забезпечення їх належного санітарного стану та організацію оглядів територій.

Участь у засіданні взяли  виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники установ, організацій району.

Голова районної ради Володимир Козина повідомив, що Полтавською обласною та Оржицькою районною державними адміністраціями були затверджені розпорядження, в яких йдеться про проведення акції з прибирання, облаштування, озеленення територій та у її рамках 20 квітня 2019 року – Дня благоустрою територій. Він зауважив, що цьогорічна весна сприяє у здійсненні таких робіт і ця Координаційна рада скликана, щоб довести до відома та залучити до співпраці широкі верстви населення через очільників громад та керівників установ і організацій, що опікуються екологічним та санітарним станом району. Тому спільними зусиллями та на належному рівні необхідно організувати та провести заходи з благоустрою і в подальшому підтримувати порядок на підвідомчих територіях. Слід пам’ятати про те, що природа – це національне багатство, це наш спадок, який необхідно зберегти й передати наступним поколінням.

Про  заходи з благоустрою, які заплановано здійснити протягом квітня – травня інформував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації – головний архітектор району Сергій Сільченко.

З нормами  чинного законодавства у сфері благоустрою населених пунктів ознайомила завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Юлія Колеснік. Присутні також одержали методичні матеріали з цього питання.

Директор Оржицької філії Полтавського обласного центру зайнятості Валерій Кирпань повідомив, що 80% голів сільських, селищних рад звернулися щодо залучення осіб, які перебувають на обліку, до участі у громадських роботах та спонукав інших до активної співпраці в цьому напрямку.

З широким асортиментом декоративних рослин, які можна замовити для озеленення територій, роботами з ландшафтного проектування та дизайну по створенню нових зелених зон, парків, скверів ознайомив присутніх представник Лазірківського розсадника декоративних рослин «Осокорок» Олександр Кайда.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик зазначив, що до питання наведення порядку на території району необхідно підійти з відповідальністю та забезпечити виконання всіх запланованих заходів.

В подальшому буде проведено об’їзд населених пунктів району та нагородження кращих територіальних громад у плані благоустрою територій.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин