Оржицька районна рада

«Правовий вісник»

Переглядів: 276

Оржицьке бюро правової допомоги повідомляє про черговий березневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Гарячі теми випуску: як працює система безоплатної правової допомоги в умовах карантину в Україні і на Полтавщині зокрема; чи має компанія примушувати людину виходити на роботу у період карантину; зміни у законодавстві, пов’язані з протидією поширення короновірусу в Україні. Ці та інші новини ви знайдете на сторінках березневого видання.

Серед постійних рубрик: земельні та громадські радники інформують. У рубриці «Думка спеціаліста» інтерв’ю виконавчого директора Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» Володимира Микійчука.

У рубриці “Людина права” очільник Диканського бюро правової допомоги Олександр Олійник консультує про те, чи мають право невакциновані діти відвідувати дитячий садочок.

Успішні практики від адвоката системи БПД Олександра Клименка або як клієнта БПД виправдано.

До уваги читачів також інформація щодо змін законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіагалерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

№3 від 25 березня 2020 року

З попередніми  випусками читачі мали змогу ознайомитися раніше в розділі новини нашого сайту.

За інформаціією відділу  "Оржицьке бюро правової допомоги"
Лубенського місцевого центру з надання БВПД


« повернутися до списку новин