Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 286

26 березня голова районної ради Володимир Козина провів особистий прийом громадян у Савинській та Денисівській сільських радах. Участь у поїздці взяла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко.

Громадяни зверталися з питань надання допомоги на лікування, нарахування субсидій, пасажирських перевезень,  постачання скрапленого газу  та інших.

Лідія Матвієнко дала роз’яснення заявникам по питаннях нарахування субсидії, а також інформувала працівників сільських рад стосовно оформлення субсидій на наступний опалювальний період 2019 -2020 років з метою проведення ними роз’яснювальної роботи серед мешканців громад. Зокрема, вона повідомила, що з травня цього року всі документи на оформлення субсидій необхідно поновити.  Окрім того, на початок оформлення субсидій у користувачів не повинно бути заборгованості по платежам більше, ніж 340 грн. У іншому випадку субсидія призначатися не буде.

Голова районної ради Володимир Козина обговорив з сільськими головами Василем Грабом та Олександром Симчиною питання виконання бюджетів, утримання та збереження об’єктів соціальної сфери, автобусного сполучення та інші. По зверненнях громадян були дані відповідні доручення підрозділам,  компетенції яких стосуються порушені громадянами питання.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин