Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини зі святом 8 Березня

Переглядів: 69

 

Любі жінки!

Ви – уособлення всього найкращого, найдобрішого, наймилішого, наймудрішого у світі. Ви – невичерпне джерело натхнення для чоловіків, стимул для нашої праці, кар’єрного зростання, втілення добрих справ.

Ви пильно і віддано бережете домашній затишок та сімейну злагоду. Все краще, що має людство, саме жіночого роду, як-от: любов, ніжність, доброта, радість, духовність.

У всі часи в Україні, а особливо нині, жінки проявляють надлюдську мужність, героїзм, витримку, на рівні з чоловіками борються з ворогом, вирішують важливі політичні, економічні, фінансові питання. Часто порада жінки є вирішальною, адже вона продумана розумом та підкріплена славнозвісною жіночою інтуїцією.

Можна нескінченно перераховувати професії, в яких наші жінки не тільки успішно працюють нарівні з чоловіками, але і перевершують їх. І при цьому, так багато ніжності і самовідданості, теплоти і терпіння Ви вкладаєте у виховання дітей, створення спокою і затишку в оселі, душевної атмосфери на роботі, залишаючись жіночними, коханими та бажаними.

Милі жінки, низький уклін Вам за все добро, що Ви робите на нашій землі.

Нехай у цей день для Вас звучать найтепліші слова вдячності і захоплення! Хай любов рідних і близьких буде незмінною супутницею у Вашому житті!

Успіхів Вам в усіх справах, здоров‘я, щастя і благополуччя!

Посміхайтеся частіше – Ваші посмішки прикрашають світ і роблять його добрішим!

                Голова районної ради                    Володимир Козина

 

« повернутися до списку новин