Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Працівники Оржицького РТЦСО підвели підсумки роботи та намітили плани на майбутнє

Переглядів: 531

27 січня ц.р. під головуванням директора Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування, депутата районної ради Миколи Чепи відбулися збори працівників, на яких було розглянуто звіти заступника директора Надії Бурої, головного бухгалтера Ірини Яременко про результати роботи комунального закладу за минулий рік та завдання на 2017 рік, інформацію - інструктаж інженера з охорони праці Юрія Гордієнка  з техніки безпеки та охорони праці на підприємстві.

У своєму вступному слові та при підбитті підсумків роботи зборів головуючий неодноразово наголошував на неухильному виконанні працівниками своїх обов’язків та необхідності покращення надання соціальних послуг жителям району, які потребують допомоги територіального центру. Також зупинився на питаннях потреби проведення широкої роз’яснювальної роботи по залученню людей для надання послуг працівниками територіального центру.

Оржиця, районна рада, соціальні працівники, збори   Оржиця, районна рада, соціальні працівники, збори

В роботі зборів взяли участь і виступили голова районної ради Володимир Козина, який ознайомив присутніх зі складною ситуацією у бюджетній сфері району поточного року, розповів про плани вирішення поточних проблем, як у соціальній так і інших галузях, та подякував працівникам територіального центру за роботу та розуміння.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко детально зупинилася на співпраці з територіальним центром при оформлення житлових субсидій для його підопічних.

Начальники сектору привенції Оржицького відділення Головного управління Національної поліції у Полтавській області, відділу «Оржицьке бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Шаповаленко  та Юрій Рожко поінформували присутніх про роботу своїх структур та запросили до співпраці у попередженні шахрайства, інших видів злочинів серед людей похилого віку, можливості надання безкоштовної правової допомоги цим громадянам.

Після закінчення зборів працівники територіального центру провели профспілкові збори колективу (голова профспілкового комітету Сергій Парасоцький), на яких було розглянуто підсумки роботи за 2016 рік та ряд організаційних питань і прийнято по них рішення.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин