Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Правопросвітницький захід

Переглядів: 563

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України, наступний 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».

З метою популяризації  Проекту 5 грудня 2017 року в рамках проведення Тижня права в Україні, реалізації  «Програми правової освіти населення в Оржицькому районі на 2017-2020 роки» Оржицьким районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ в Полтавській області із залученням  представників Оржицького районного відділу державної виконавчої служби, Оржицького відділу „Оржицьке бюро правової допомоги” Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Оржицької державної нотаріальної контори в приміщенні районної ради було проведено засідання круглого столу «Актуальні питання забезпечення захисту прав громадян».

Присутніх ознайомили з основними напрямами реалізації загальнонаціонального  правопросвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!». Зокрема, було наголошено,  що проект є так званою «дорожньою картою» для громадян, оскільки передбачає навчання  українців правам, якими вони володіють, та механізмам захисту порушених прав. Основне  його завдання – це показати людям, що захистити свої права  можливо і не так складно, як здається на перший погляд.

Учасники круглого столу також обговорили питання взаємодії територіальних органів державної влади та органів місцевого самоврядування з  правозахисними структурами району задля підвищення правосвідомості населення Оржиччини.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин