Оржицька районна рада

Завершилась волейбольна першість району

Переглядів: 883

Цієї суботи у спортивному залі опорного закладу Оржицької середньої школи імені І.Я. Франка  завершилися ігри цьогорічної відкритої першості району з волейболу серед чоловічих команд колективів фізкультури, учасниками яких стали  команди з Оржиці, Оржиці-Онішок, Вишневого, Чутівки, Старого Іржавця, Мусіївки (Хорольський район), Круподеринець  та Райозера.

Зазначимо, що розпочинали чемпіонат 8 колективів та через неявку на ігри команди  з Круподеринець та Райозера  були зняті зі змагань і їм зараховувались технічні поразки в незіграних поєдинках.

За результатами проведених зустрічей з’ясувалося, що команда з Вишневого проявила себе найкраще, не зазнавши в іграх чемпіонату жодної поразки та  виборола чемпіонське звання, відібравши його у минулорічного чемпіона – команди з райцентру.

Протягом останніх років гостра конкуренція в цьому виді спорту точиться саме між командами з Оржиці та Вишневого, і кожного разу їх зустріч  забезпечує глядачам цікаве спортивне видовище.

Третім призером цьогорічного волейбольного чемпіонату у підсумку стала команда з Чутівки.  Далі колективи учасників зайняли наступні позиції в турнірній таблиці: 4-е місце посіла  команда з Старого Іржавця, 5-е місце – колектив – Оржиця-Онішки, 6-е місце – волейболісти з Мусіївки Хорольського району.

Змагання, які проводились районною організацією ВФСТ «Колос» АПК, відбулися  на належному організаційному рівні.  Переможці та призери змагань отримали нагороди відповідного ґатунку.

Хотілося,  щоб у наступному році до участі у змаганнях долучилася більша кількість команд-учасниць, адже з історії спорту району відомо, що в минулому учасниками волейбольних баталій були колективи з Денисівки, Савинець, Новооржицького, Лукім’я, Яблунева. Це дасть можливість збільшити конкуренцію серед команд та підвищити інтерес до гри  вболівальників району.

Прес-служба районної ради  « повернутися до списку новин