Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Інформація Національного агенства з питань запобігання корупції

Переглядів: 515

Понад 5 тисяч слухачів вже успішно завершили онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!»

Навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!», створений з ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, нараховує вже 12 тисяч 915 користувачів. З них 5 тисяч 79 слухачів (39,3%) отримали сертифікати про успішне опанування курсу – це феноменально високий показник успішності онлайн-курсу, значно більший ніж загальносвітовий середній показник для масових відкритих онлайн-курсів.

Метою курсу є підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».
Особливістю курсу є його практична спрямованість та орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону).

Детальніше на сайті: https://nazk.gov.ua/news/ponad-5-tysyach-sluhachiv-vzhe-uspishno-zavershyly-onlayn-kurs-konflikt-interesiv-treba-znaty

Реєстрація на онлайн-курс за посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

Курс є повністю безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

За інформацією НАЗК

« повернутися до списку новин