Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Стартує новий навчальний рік

Переглядів: 593

30 серпня 2016 року відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Оржиччини. Учасників конференції привітав та побажав нових звершень у нелегкій, але такій необхідній праці голова районної ради Володимир Козина.

З доповіддю на тему «Нова українська школа. Завдання і перспективи» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, яка розповіла про досягнення, проблеми та окреслила подальші перспективи освітянської галузі району. Зокрема, вона зазначила, що нинішня освіта  повинна бути конкурентоздатною. Незалежно від того, в якій школі дитина навчається – сільській чи міській – вона повинна закінчувати школу всебічно розвиненою, здатною до критичного мислення цілісною особистістю, мати активну громадянську позицію, бажання займатися самоосвітою та розвиватися впродовж життя. Для цього потрібна школа з сучасною матеріальною базою, новими методами навчання, новою якістю управління, новим учителем. І це не обов’язково нові обличчя, але це точно мають бути люди, які вміють і хочуть учити.

В нинішніх реаліях фінансування освітянської галузі здійснити все задумане непросто, але маючи досвід співпраці з органами місцевої влади, місцевого самоврядування, є сподівання на поступове вирішення поставлених завдань. Наталія Іванівна подякувала очільникам сільських, селищних громад, які допомагають вирішувати питання харчування та підвезення школярів, вишукують кошти на проведення поточних ремонтів, а також приватним структурам району, керівники яких не відмовляють на прохання допомогти.

Під час конференції в.о. голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька вручила грамоти учителям, які визнані кращими, за результатами роботи минулого навчального року. Трудові книжки з побажаннями успіхів урочисто одержали молоді новопризначені спеціалісти, які тільки-но розпочинають свій педагогічний шлях. Теплими словами вдячності, грамотами та подарунками від райкому профспілки віншували вчителів, які значний відрізок свого життєвого шляху присвятили роботі на педагогічній ниві, а нині пішли на заслужений відпочинок. Керівник відділу менеджменту ПСТ «Приват Агро» Ковтун Людмила вручила подарунки директорам, школи яких знаходяться на території сільських рад, де господарство обробляє земельні угіддя.

Наприкінці Наталія Іванівна зазначила, що тільки  спільними зусиллями вдасться подолати всі негаразди і зробити перебування дітей у школі – комфортним, навчання – якісним, а спілкування – емоційно позитивним для всіх учасників навчально – виховного процесу, привітала всіх з початком нового 2016-2017 навчального року та побажала  колегам натхнення та плідної праці.

 

 

« повернутися до списку новин