Оржицька районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 499

Сьогодні відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради Володимиром Козиною у Зарізькій та Староіржавецькій сільських радах.

У Зарізькій сільській раді громадян, що завітали на прийом, хвилювали питання оформлення земель соціальної сфери, підвищення пенсій державним службовцям, виділення земельних ділянок учасникам АТО. З питань оформлення земельних ділянок відповідь надала землевпорядник Зарізької сільської ради Валентина Слинько. Юридичні аспекти висвітлила начальник відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради Оксана Звіздай. Голова Зарізької сільської ради Володимир Тараненко обговорив з головою районної ради в робочому порядку питання ремонтів ФАПу та сільського будинку культури, спільно було  визначено коло завдань, над якими потрібно попрацювати в поточному році.

Окремо, слід зупинитися на Парковій-памятці садово-паркового мистецтва «Зарізький». Тут на площі 7 гектарів близько 130 дерев і кущів різних видів і форм: акації, дуби, каштани, липи, бузок п’яти сортів, тополі, плакучі верби, горіх волоський, горіх маньчжурський (далекосхідний), сосни, кремлівська ялина, туя колосовидна, ялівець, шовковиця, клени тощо. У центрі парку висаджено тіньовий годинник з кремезних дубів, по якому можна визначати час. Велика кількість різноманітних скульптур доповнюють художньо-мистецький комплекс дендропарку. Ці місця пов’язані з Тарасом Шевченком. Він гостював у Пантелеймона Куліша, який проживав тривалий час у селі Заріг. Дендропарк вражає чистотою. До робіт з благоустрою залучається громада, робітники, що перебувають на обліку у Оржицькій філії Полтавського центру зайнятості. На постійній основі піклуються про насадження працівники СФГ «Світанок». Скрізь, куди не кинеш оком -  впорядкована територія. Розмаїття рідкісних рослин та художньо-мистецьке оформлення дендропарку надає можливості для розвитку  зеленого туризму, активного відпочинку та проведення екскурсій.

На фото краєвиди дендропарку «Зарізький».

    
 
   
 
   
 
На виїзному прийомі у Староіржавецькій сільській раді Валентина Карюк – завідувач  Староіржавецького сільського будинку культури підняла  питання залучення коштів для ремонту осередку дозвілля молоді. За словами сільського голови Миколи Нестеренка учасники художньої самодіяльності радують односельців чудовими концертами, а умови для їх підготовки та проведення бажають кращого. Необхідно провести внутрішні ремонтні роботи, обновити сценічні лаштунки, подбати про опалення. Очільник громади поділився планами на перспективу, зазначивши, що у цьому році виповнюється 90 років сільському будинку культури. Тому для відзначення цієї дати є бажання сконсолідувати кошти місцевого бюджету, залучити до співфінансування кошти районного та  спонсорську допомогу, віднайти інші можливі джерела фінансування для здійснення ремонтних робіт у будинку культури та достойного відзначення його 90-річчя.
Були обговорені інші питання життєдіяльності сільської ради. Зокрема, йшлося про ремонти та утримання закладів освіти, культури, медицини, встановлення відеоспостереження в селі, облаштування дитячих майданчиків та інше.
До вашої уваги фото з виїзного прийому  в Староіржавецькій сільській раді.


« повернутися до списку новин