Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 463

Учора відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

Працювали над прийняттям рішень  25 депутатів із 34. Участь у сесії взяли депутати обласної ради Анатолій Яненко та Микола Горб, голова райдержадміністрації Олена Кражан, заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько, керівники структурних підрозділів РДА.

На початку засідання голова районної ради Володимир Козина привітав депутата обласної ради Анатолія Яненка з  відзнакою – Почесною грамотою обласної ради, яка була вручена 14 липня 2017 року.

На розгляд сесії вносилися 37 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності району. Зокрема, депутати ухвалили рішення про реорганізацію Оржицької ім. І.Я. Франка  та Новооржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів в опорні заклади та створили їх філії Онішківську ЗОШ І-ІІ ст. – Оржицької та відповідно Воронинцівську та Хорошківську – Новооржицької шкіл.

Було внесено ряд змін до діючих в районі програм. Затверджені  програми   часткового відшкодування кредитів, взятих жителями  Оржицького району та ОСББ (ЖБК) на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2020 роки, розвитку дорожнього господарства Оржицького району на 2017-2021 роки, удосконалення надання адміністративних послуг в Оржицькому районі на 2017-2019 роки та забезпечення пожежної безпеки на території Оржицького району на 2017-2021 роки.

Депутати ухвалили зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Відповідно до Положення про  районну Дошку пошани було затверджено список кращих працівників та колективів району в різних сферах діяльності та розглянуто  ряд інших питань.

Також депутати підготували повторне звернення до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка склалася із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну та не фінансуванні на державному рівні цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів і інших орфанних захворювань.

Наприкінці сесії голова районної ради висловив вдячність начальнику Оржицького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Роману Вороні за оперативне реагування та допомогу у ліквідації наслідків стихії, яка нещодавно наробила клопоту як в райцентрі, так і в деяких населених пунктах району.

Активну участь у роботі сесії взяли депутати районної ради Володимир Карлов, Григорій Рибачов, Володимир Закорецький, Оксана Халява, Леонід Бондар, Микола Чепа, Валентина Несен, Олександр Горб та інші.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин