Оржицька районна рада

Людяність та милосердя - основа здорового суспільства

Переглядів: 258

Щороку 3 грудня ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів та засвідчуємо цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги від суспільства.

З метою привернення уваги до людей з інвалідністю з боку офіційних державних структур багатьох країн були вжиті заходи щодо законодавчого закріплення прав цієї категорії населення. У 1992 році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції проголосила 3 грудня - Міжнародним днем людей з інвалідністю. Цілі цього Дня були виражені окремою резолюцією і були  спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя суспільства.

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Люди з інвалідністю  не вимагають жалю. Вони пристосовуються  до життя як можуть. Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне: можливість жити серед людей і відчувати себе звичайними людьми. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.

У цей День ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто переймається проблемами людей з особливими потребами, сили, здоров’я, людяності та милосердя. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями своєї справи,  соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових людей.

Від щирого серця бажаю людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру і наснаги до життя. Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

                                      Голова районної ради                         Володимир Козина« повернутися до списку новин