Оржицька районна рада

Фрі-файт : Успіхи юних новооржичан

Переглядів: 658

Нещодавно в м.Горішні Плавні (Комсомольськ) відбулися обласні змагання з фрі-файту в розділі «Submission fight». В цих змаганнях взяли участь юні вихованці  тренера А.Шахвороста з Новооржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Новооржичани показали високий рівень спортивної майстерності про що свідчать місця, які вони вибороли в ході цих змагань.

Оржиця, районна рада, Новоржицьке, школа, фрі-файт     Оржиця, районна рада, Новоржицьке, школа, фрі-файт

Переможцем змагань  стала учениця 9 класу Тетяна Босенко. Другі місця зайняли - Тур Анна, Лановенко Віталій, Мацак Богдан, Щирова Тетяна, Сергієнко Карина, Дідик Анастасія. Третіми були - Плут Максим та  Литовченко Луїза.

Оржиця, районна рада, Новоржицьке, школа, фрі-файт

Фрі-файт (англ. Free-fight — «Вільний бій») — змішане бойове мистецтво, український варіант змішаних контактних єдиноборств. Фрі-файт поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. За рахунок широкого діапазону дозволених технічних прийомів, фрі-файт дає можливість розвивати високу динаміку поєдинків. Підготовка спортсменів до змагань за системою фрі-файту — комплексна і включає в себе різноманітні техніки для відновлення та забезпечення нормальної діяльності всіх процесів в організмі.

Бажаємо подальших успіхів юним спортсменам та сподіваємося на розширення географії розвитку цього виду спорту в районі.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин