Оржицька районна рада

З Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 644

Оржиця, місцеве самоврядування, свято, вітанняШановні депутати місцевих рад Оржиччини, сільські, селищні голови, працівники органів місцевого самоврядування, активні члени територіальних громад, всі, хто вносить свою частку в розбудову місцевого самоврядування району!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своїх територіальних громад, посадовим особам самоврядних органів і активним громадянам, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Це свято стосується кожного жителя Оржиччини, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові наших сіл, забезпеченні їх життєздатності.

Тому в цей день, хочеться подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наші села кращими.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного району, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів наших сіл. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному громадянину міцного здоров`я, достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідних сіл, рідної України додають сили і наснаги!

Голова районної ради                                                      Володимир Козина« повернутися до списку новин