Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку

Переглядів: 623

Турбота про найповажніших представників громади – одне з приорітетних завдань держави. Саме вони  зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм  пережити.  Пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя.

Сьогодні чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. З кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій, тих, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Шановні представники старшого покоління!
Дорогі земляки!

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові, душевного спокою та мирного неба!

Голова районної ради                                    В.І.Козина

« повернутися до списку новин