Оржицька районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 434

Сьогодні голова районної ради Володимир Козина з особистим прийомом  відвідав  Яблунівську та Круподеринську сільські ради, де ознайомився з найбільш важливими питаннями, які турбують сільських голів та мешканців цих громад. 

У Яблунівській сільській раді люди колективно звернулися з проханням допомоги у вирішенні питання поновлення договорів оренди земельних ділянок за межами населеного пункту, які використовувалися під пасовища.  Як виявилося, ці землі, за інформацією відділу в Оржицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, відносяться до земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.

Начальник відділу юридичного забезпечення діяльності районної ради Оксана Звіздай пообіцяла вивчити питання та надати конкретну законодавчо обґрунтовану відповідь щодо шляхів вирішення даної проблеми з користю для людей.

Також голову Яблунівської сільської ради Миколу Опанасенка турбує питання нормалізації напруги на КТП 106 по вул. Власенка,  де  через значну протяжність ліній електропередач, люди не мають змоги користуватися електроприладами. Голова районної ради пообіцяв в межах компетенції підтримку у вирішенні цього питання.   

Хвилювало заявників питання ремонту доріг у районі. З 1 січня 2018 року дорогами  загального користування місцевого значення опікується Полтавська обласна адміністрація. Як здійснюватиметься розподіл обласних коштів між районами на ремонт доріг покаже  час. Будемо сподіватися, що така децентралізація  повноважень дасть свої результати. Голова районної ради запевнив, що питання ремонту доріг керівництвом району буде постійно ініціюватися перед обласною адміністрацією, адже від  цього  залежать всі сфери життєдіяльності мешканців Оржиччини.

Круподеринський сільський голова Валерій Житинський озвучив проблему проведення подальших робіт з поглиблення та розчищення річища р. Чумгак,  поділився досвідом щодо проведення заходів з благоустрою. 

Голова районної ради Володимир Козина всі питання, що виникли у ході виїзного прийому, взяв на контроль для подальшого сприяння у їх вирішенні.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин