Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підсумки сьомого тенісного турніру ветеранів спорту Оржиччини

Переглядів: 765

23 лютого цього року в спортивному залі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка відбулися традиційні змагання районного чоловічого турніру з настільного тенісу серед ветеранів спорту Оржиччини. До участі в  цих змаганнях долучились прихильники гри в настільний теніс віком за 40 років.

Цього року 12 ветеранів Оржиччини взяли участь у змаганнях: Іван Єрченко  з Старого Іржавця, Валентин Сазонюк з Онішок, Олександр Кузьменко з Сазонівки, Віктор Сологуб з Райозера, Валентин Міщенко, Сергій Ярмош та Олександр Рубан з Вишневого, Василь Граб з Савинець, Юрій Кононіхін, Іван Бабчук, Анатолій Масенко та Василь Вітченко з райцентру. Ініціатором та головним суддею змагань був начальник відділу організаційного забезпечення діяльності районної ради, її постійних комісій, депутатів Микола Половина.

Учасники змагань провели одноколовий турнір. В ході турніру проведено 66 зустрічей, в  кожній  з них визначалися переможці в 3 партіях. Змагання проходили цікаво в напруженому спортивному суперництві, з демонстрацією досконалої спортивної майстерності.

У підсумку турніру в 11 зустрічах, не зазнавши жодної поразки, переможцем другий рік поспіль став Юрій Кононіхін. Йому поступився Іван Бабчук,  який став другим призером змагань. Третє місце з 9 перемогами та 2 поразками виборов Валентин Сазонюк. У підсумковій турнірній таблиці змагань зафіксовано такі досягнення  учасників ветеранського турніру: Анатолій Масенко (8 перемог та 3 поразки), Олександр Кузьменко (4 перемоги та 3 поразки), Олександр Рубан (6 перемог та 5 поразок), Іван Єрченко  (4 перемоги та 7 поразок), Віктор Сологуб (4 перемоги та 7 поразок), Василь Вітченко (3 перемоги та 8 поразок), Сергій Ярмош (2 перемоги та 9 поразок), Валентин Міщенко (2 перемоги та 9 поразки), Василь Граб (1 перемога та 10 поразок) – при рівності показників перемог і поразок до уваги бралася особиста зустріч тенісистів.

Та найголовнішим мотивом зустрічі є любов до гри в настільний теніс, що сприяє спортивному довголіттю, збереженню потягу до активних занять спортом, профілактиці захворювань, організації активного дозвілля та відпочинку.

Будемо сподіватися, що наступного року учасниками цих змагань стануть прихильники настільного тенісу ветеранського віку з Лазірок, Новооржицького та інших населених пунктів району.

Фінансову допомогу для вирішення питань організації турніру надав керівник ТДВ «Оржицький завод «Радуга», депутат районної ради сьомого скликання Олександр Лантух, за це йому щиро дякують всі учасники цьогорічних змагань.

За місце проведення турніру ветерани висловлюють  подяку також дирекції опорного закладу "Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка" Оржицької районної ради Полтавської області.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин