Оржицька районна рада

Сесія районної ради

Переглядів: 458

Сьогодні завершила свою роботу двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання, в ході якої депутати ухвалили рішення з двадцяти двох питань порядку денного. На розгляд вносилися питання, що стосувалися соціально-економічного розвитку району, функціонування освітніх закладів, реалізації діючих програм тощо.

За рік роботи прозвітував голова районної ради Володимир Козина, який розповів про  досягнення та окреслив плани на майбутнє. Були розглянуті інші важливі питання. Депутати внесли ряд змін до програм, що стосувалися різних сфер життєдіяльності району, заслухали  підсумки роботи відділу в Оржицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, внесли зміни до показників бюджету, підтримали депутатські звернення.

На початку пленарного засідання відбулися урочистості, присвячені  Міжнародному дню волонтерів, Дню Збройних сил України та Дню місцевого самоврядування. З словами привітань звернулися до присутніх у залі голова районної ради Володимир Козина, голова районної державної адміністрації Олена Кражан, виконуючий обов’язки військового комісара Оржицького районного військового комісаріату Валерій Пицяк. Були вручені відзнаки Президента України за участь у антитерористичній операції  учасникам бойових дій – нашим землякам Хоменку Олександру, Верпеті Юрію, Шейку Юрію та посмертно Максиму Рябку. За бездоганну військову службу та належне виконання почесного обов’язку грамоти районної ради  і райдержадміністрації також були вручені  військовослужбовцям Віталію Левенку, Валентині Боговик, Миколі Руденку, Віталію Большакову.

До Дня місцевого самоврядування Грамотою обласної ради за активну депутатську діяльність та вагомий вклад у розвиток місцевого самоврядування відзначено депутата районної ради  від Політичної Партії «Опозиційний блок» Надію Шульгу.

Урочистості продовжилися святковим концертом, у підготовці якого взяли участь представники Оржицької районної бібліотеки, Оржицького БДЮТ та районного будинку культури.

Далі депутатський корпус районної ради працював над прийняттям рішень, внесених на розгляд сесії.

Активну участь у обговоренні питань взяли депутати Микола Чепа,  Володимир Карлов, Леонід Бондар, Григорій Проценко, Григорій Рибачов, Юрій Шилов.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин