Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Лазірківчани хочуть бути почутими

Переглядів: 581

10 березня 2017 року в приміщенні Лазірківського зонального Будинку культури відбулося розширене виїзне засідання групи представників області по питанню роботи протруювального насіннєвого заводу СТОВ «Вишневе-Агро» групи компаній Кернел.

Участь у засіданні взяли  заступник директора Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації  Олександр Ткаченко, депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Руслан Рогов, голова районної ради Володимир Козина, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Іванов, директор Лазірківської дільниці СТОВ «Вишневе – Агро» Олександр Черногорський,  громадський і політичний діяч, правозахисник Василь Ковальчук, представники районної санепідемслужби, відділу контролю за обігом захисту рослин.

Знову зібралося чимало жителів села з вимогою про закриття цеху по протруюванню зернових. За словами заступника директора Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації  Олександра Ткаченка для припинення роботи підприємства необхідно мати достатньо обґрунтовані підстави. Зараз прокуратурою знову вивчаються матеріали стосовно роботи цеху. На основі розслідувань і перевірок, при наявності порушень, суд  прийме рішення про заборону діяльності  підприємства.

Такий стан справ не задовольняє лазірківську громаду, якій набридло вислуховувати постійні обіцянки. Припинити роботу цеху люди хочуть вже сьогодні, бо не збираються і далі труїтися випарами отрутохімікатів.

Активну участь в обговоренні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Іванов, громадський і політичний діяч, правозахисник Василь Ковальчук, представники від громади. Було зрозуміло, що люди не збираються опускати руки в боротьбі з екологічним лихом, що його спричиняє протруювальний насіннєвий завод СТОВ «Вишневе-Агро» групи компаній Кернел і будуть робити усе можливе, аби бути почутими.

Див.також:МЕШКАНЦІ ОРЖИЦЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕКРИЛИ МІЖНАРОДНУ ТРАСУ І ВИМАГАЛИ ЗАКРИТИ ЕЛЕВАТОР «КЕРНЕЛУ»

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин