Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Представники громад уточнювали пріоритети фінансування районних програм на поточний рік

Переглядів: 515

Оржиця, районна рада, Кординаційна рада, громади, фінанси27 січня ц.р. голова районної ради Володимир Козина провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю сільських селищних голів району, на якій були розглянуті питання про фінансування цільових програм галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту в 2017 році, про необхідність розроблення містобудівної документації населених пунктів та затвердження місцевих програм «Власний дім», про стан військового обліку військовозобов’язаних.

Начальник відділу освіти Наталія Стасенко привернула увагу присутніх до проблем недостатності фінансування освітньої галузі в 2017 році, реалізації районної програми «Шкільний автобус», організації харчування дітей.

Головні лікарі Оржицької центральної районної лікарні, комунального закладу „Оржицький центр первинної медико - санітарної Оржиця, районна рада, Кординаційна рада, громади, фінансидопомоги" Наталія Ковтун та Григорій Ворона акцентували увагу керівників району на важливих питаннях галузі охорони здоров’я, її «вузьких» місцях, складній ситуації з кадрами лікарів, відсутності житла для них, необхідності покращення матеріальної бази сільських амбулаторій  і ФАПів, забезпеченні певних категорій населення пільговими ліками. Також окреслили напрями медичної реформи.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко зупинилася на проблемах надання соціальних послуг населенню, питаннях фінансування перевезення пільгових категорій громадян.

На складних питаннях планування територій і необхідності виготовлення і коригування генеральних планів населених пунктів району зупинився у своєму повідомленні начальник відділу Оржиця, районна рада, Кординаційна рада, громади, фінансимістобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Сергій Сільченко. Доповідач звернувся до керівників територіальних громад з пропозицією активніше залучати своїх громадян, які бажають поліпшити свої житлові умови, до співпраці з обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Заступник військового комісара району Валерій Пицяк висловив свою стурбованість станом ведення військового обліку та ходом приписки військовозобов’язаних. Наголосив на необхідності координації роботи з громадами в питаннях залучення жителів району до служби в ЗСУ за контрактом та  організації місцевої територіальної оборони.

В обговоренні питань порядку денного виступили, висловили свої критичні зауваження та Оржиця, районна рада, Кординаційна рада, громади, фінансивнесли ділові пропозиції сільські, селищні голови: Валерій Житинський, Сергій Несен, Олександр Симчина, Сергій Таран, Олена Сидоренко, Руслан Почома, Василь ГрабОржиця, районна рада, Кординаційна рада, громади, фінанси, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олег Бабенко, директор територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян, депутат районної ради Микола Чепа.

Насамкінець завідувач  сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Васильчук звернулася до сільських, селищних голів з проханням проаналізувати проект районної програми розвитку фізичної культури і спорту та визначитися з планами будівництва майданчиків зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням на наступні роки, що дозволить залучити до їх будівництва кошти з інших джерел фінансування.

З обговорених питань Координаційна рада прийняла відповідні рекомендації.

Перед початком роботи Координаційної ради начальник Оржицького відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» Олена Зяблюк розповіла присутнім про можливість, умови та гарантії розміщення вільних бюджетних коштів на депозитних рахунках банку та отримання від цього додаткових доходів до бюджетів сільських, селищних рад.

У засіданні ради також взяли участь в.о.голови районної державної адміністрації Лілія Парасоцька, її заступник та керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, начальник відділу «Оржицьке бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рожко, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин