Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

На часі питання оптимізації шкіл

Переглядів: 680

Оптимізація мережі  загальноосвітніх навчальних закладів району є одним  з найбільш нагальних завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування.

Ці питання зовсім непрості і болісні для всіх учасників  процесу. У травні на сайті районної ради було оприлюднено проєкти рішень щодо реорганізації шести шкіл району та інформацію по кожному навчальному закладу для внесення пропозицій та зауважень. З інформацією ви можете ознайомитися за посиланням: https://orzhyca-rayrada.gov.ua/news/13-44-18-07-05-2020/.

Сьогодні відбулися громадські слухання з  питань оптимізації мережі шкіл району.

На зустріч з головою районної ради Володимиром Козиною та головою РДА Романом Сидоренком завітали голови громад, на території населених пунктів яких розташовані заклади освіти, що підлягають оптимізації, директори навчальних закладів, представники громадськості.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко вже вкотре озвучила причини таких соціально непопулярних, але необхідних для фінансового збалансування освітньої мережі району, кроків. Свої бачення ситуації висловили очільники громад Воронинцівської, Черевківської, Райозерської, Онішківської сільських рад, громадські активісти.

Рішення  по реорганізації закладів освіти району будуть розглянуті на черговій сесії, що відбудеться 17 червня цього року.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин