Оржицька районна рада

День українського добровольця

Переглядів: 471

Шановні земляки!

Бойові дії, які розпочалися в 2014 році породили феномен військових добровольців та волонтерів. Представники цих феноменів – люди, зусиллями і переконаннями яких, Україна вистояла і продовжує достойно давати відсіч посяганням на її територію.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань в Україні 14 березня проголошено Днем українського добровольця.

Відтак, усі громадяни України повинні бути вдячні представникам добровольчих батальйонів, які відіграли значну роль у військовому протистоянні на Сході України. Бої за повне звільнення України ще тривають. Але ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців.

Переконаний, що ці важкі для нашої країни роки загартували нас і об’єднали вірою у  непереможність української нації.  Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від ворожих посягань. А День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Бажаю Вам – шановні добровольці – добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай запанує мир на нашій землі!

                                                Голова районної ради                                      Володимир Козина« повернутися до списку новин