Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Поліція застерігає про горілчаний фальсифікат

Переглядів: 388

Шановні мешканці Полтави та області!

На території сусідньої Харківської області нещодавно зафіксовано 53 факти отруєння громадян фальсифікованими алкогольними напоями, внаслідок чого померло 38 чоловік.

Будьте уважні та не вживайте алкоголь сумнівного походження. Лікеро-горільчана продукція має бути лише у скляній тарі, відповідно до стандартів підприємств – виробників та в жодному випадку не у пластикових пляшках,тетроємностях або каністрах.

Будьте обачні та не купуйте алкогольні напої, розфасовані у бег-ін-бокси об’ємом 3,5 та 10 літрів без марки акцизного податку встановленого зразку, атакож якщо вартість пляшки горілки 0.5 літри становить менше 55 гривень.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за виготовлення, зберігання та збут фальсифікату передбачена кримінальна відповідальність (позбавлення волі від п’яти до десяти років із вилученням та знищенням фальсифікату).

Звертаємося до всіх небайдужих мешканців Полтави та області за наявності відомостей, негайно інформувати за телефоном «102» співробітників поліції про місця виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та інших підакцизних товарів, у тому числі спирту і тютюну. Заздалегідь вдячні за співпрацю!

Управління превентивної діяльності ГУНП

« повернутися до списку новин