Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом голови районної ради

Переглядів: 543

7 червня 2016 року головою районної ради Володимиром Козиною був здійснений виїзний прийом громадян до Савинської та Денисівської сільських рад.

В ході прийому з сільськими головами Василем Грабом та Олександром Симчиною було обговорено ряд важливих питань, що стосуються проблем села, життєдіяльності територіальних громад.

В центрі уваги постійно перебуває  соціальна сфера населених пунктів. Недофінансування галузі медицини, освіти в районі вимагає неабияких зусиль на місцях, аби жителі мали змогу отримувати якісні медичні та освітянські послуги.Оржиця, районна рада, Савинці, депутат, прийом Зокрема, завідуюча Савинським ФАПом депутат районної ради Оксана Халява переймається тим, щоб відвідувачі медичного пункту отримували огляд та допомогу у комфортних умовах. Медичний пункт виглядає ошатно, нещодавно зроблено косметичний ремонт. Частина питань вирішується завдяки укладенню соціальних угод між сільською радою та сільгоспструктурами, які працюють на місцевих угіддях, інші завдяки спонсорській допомозі та рукам небайдужих громадян.Оржиця, районна рада, Савинці, депутат, прийом

Завідуюча Савинським ДНЗ «Берізка» Світлана Мартиненко звернулася до голови районної ради за допомогою у питаннях заміни вікна у одній із груп дитсадка та облаштування дитячого майданчика. Агропромислова компанія «Кернел» забезпечила  новостворену групу дитсадка дитячими меблями, але ще багато треба зробити. Тому є необхідність звертатися до всіх, хто має можливість покращити життя маленьких відвідувачів дошкільного закладу. Багато питань, що стосуються соціальної сфери, допомагають вирішувати приватні сільгосппідприємці Валентина Філіповських, яка є депутатом районної ради, та Сергій Буць. Не відмовляють і батьки вихованців. Один з них власноруч змайстрував гойдалку на дитячий майданчик, інші не відмовляють у проведенні ремонтів.

Оржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садокОржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садокОржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садокОржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садок              

Є нагальні питання, над якими треба працювати і в Денисівській сільській раді. Ремонтних робіт потребують місцевий ФАП, спортивний зал загальноосвітньої школи, бібліотека, клуб. Все це вимагає значних фінансових вкладень. Тому є необхідність брати участь в проектах ООН із розвитку громад та залучати кошти державного фонду регіонального розвитку.

Оржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садок              Оржиця, районна рада, Денисівка, депутат, прийом, дитячий садок

Голова районної ради Володимир Козина зауважив, що основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним, тому  активна громадська позиція голів сільських рад, керівників закладів соціальної сфери – це можливість відстоювати інтереси  власних територіальних громад та вирішувати завдання першочергового значення на місцях. Громаді є над чим працювати, бо саме вона є рушійною силою вирішення проблемних питань сьогодення на власних територіях.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин