Оржицька районна рада

Оржичани взяли участь у Всеукраїнському марші протесту і пікетуванні та мітингах біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, що були організованими ФПУ у зв’язку з підвищенням ціни на газ і комунальні тарифи

Переглядів: 555

Оржиця, освіта, тарифи, працівники, протест6 липня цього року відбувся Всеукраїнський марш протесту , пікетування та мітинги біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради України у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальні тарифи. Марш проходив під гаслом  «ЄВРОПЕЙСЬКИМ ЦІНАМ – ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ!»

В акції взяли участь понад декілька десятків тисяч громадян з усіх регіонів України.  У складі делегації профспілок Полтавщини  були і представники освітянської  профспілки Оржиччини.

Учасники акції висловили категоричний протест проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, задекларованого підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду, проти державної політики «шокової терапії», яка проводиться за рахунок простих людей.

Учасники вимагали:

- від Уряду: невідкладно провести реформу оплати праці, встановити з 1 жовтня гарантовану державою мінімальну зарплату на економічно обґрунтованому рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії та  стипендії;

- від власників підприємств:  підвищити з 1 липня ц.р. зарплату працівникам не менше ніж на 15% за рахунок отриманої економії від зниження державою удвічі єдиного соціального внеску.

- від народних депутатів: невідкладно заслухати звіт Уряду з питань цінової політики і соціального захисту, прийняти рішення на убезпечення простих людей від зубожіння.

Учасники Всеукраїнського маршу протесту затвердили текст Резолюції  та вручили її представникам Кабінету Міністрів та Верховної Ради України через переговорну групу на чолі з Головою ФПУ Григорієм Осовим, які зустрілися з Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом.

За інформацією інтернет - ресурсів профспілкових органів« повернутися до списку новин