Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Плехівська громада святкувала день села

Переглядів: 673

Розпочалося свято традиційним частуванням гостей хліборобським короваєм з цьогорічного врожаю.

З словами привітання до односельців звернулися голова села Сергій Таран, голова районної ради Володимир Козина, який також вручив грамоти районної ради та райдержадміністрації жителям села: Сергію Нестеренку, Наталії Бурій, Олександру Тригубу, Роману Кобзарю .

Від керівництва господарства «Плехів-Агро» вітав пайовиків Віктор Лалич та вручив подарунок для дитячого садочка та форму для шкільної футбольної команди. Також було вітання плехівчанам і від молоді села, яке озвучив Ігор Рожко та прочитав вірш «Продається хата».

З сумом та щемом у серці виступаючі і всі односельці згадали колишнього молодого, талановитого керівника сільгосппідприємства Богдана Нестеренка, який цього року пішов за межу вічності.

Вшанували пам'ять про тих, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняної війни, захищаючи свою Батьківщину, та висловили слова вдячності тим воїнам, що зараз перебувають на сході нашої країни.

 Оржиця, Плехів, Полтавщина, день села Оржиця, Плехів, Полтавщина, день села Оржиця, Плехів, Полтавщина, день села

Оржиця, Плехів, Полтавщина, день села Оржиця, Плехів, Полтавщина, день села

В ході свята віншували і наймолодших жителів села, які народилися цього року та були вручені подарунки їх батькам.

З теплотою віддали шану найповажнішим за віком жителям села. Нелегке життєве випробовування випало на долю Євдокії Григорівни Симонової, Миколи Павловича Трюханя, Наталії Ларіонівни Клименко, Євдокії Терентіївни Нестеренко та  Софії Іванівни Яковенко.

Були відзначені  пари, які побралися цього року, та ті, хто святкує срібне, золоте весілля та інші ювілеї.

Гостям свята дарували хороший настрій та пісні квартет «Наші серця», аматори сцени Вікторія Кобзар, Наталія Нестеренко, Яна Корх, Ключко Мар’яна, Іра Клименко, Супруненко Юля.

Після урочистостей наймолодші жителі Плехова розважалися на дитячих атракціонах, молодь активно долучилася до спортивних змагань.

Було підбиті підсумки конкурсу на «Кращу випічку села». Переможцями стали Ольга Корнієнко, Інна Тригуб, Галина Семеняка.

Завершилося свято молодіжною дискотекою, а наступного дня багато односельців з цікавістю переглянули товариський поєдинок з футболу між дитячими командами  Плехова та Оржиці. Особливо хвилювалися за своїх чад мами, татусі, дідусі, бабусі.

Багато старань доклали юні плехівчани, щоб порадувати рідних своєю грою і нова форма надавала їм додаткових сил, але все таки перемогу з рахунком 3:0 здобули більш досвідчені однолітки з райцентру.

Щирі оплески глядачів та дружні  стискання рук суперників засвідчили, що свято вдалося.

За інформацією Плехівської сільської ради

« повернутися до списку новин