Оржицька районна рада

Люди проти руйнації доріг

Переглядів: 594

Оржиця, райрада, депутат, запит, руйнація, дорогиПитання руйнації доріг з твердим покриттям стає величезною проблемою для територіальних громад району. Це пов’язано з тим, що дороги роками не ремонтуються, передача на утримання їх місцевій владі не підкріплена ніякими ресурсами. Перевезення по них вантажів великоваговим та великогабаритним транспортом, які здійснюють суб’єкти господарювання не погоджуються із місцевою владою. Такий стан викликає невдоволення громадян.

Під час роботи з виборцями до депутата районної ради Леоніда Бондаря (політичної партія «Партія простих людей Сергія Капліна») звернулися жителі вулиць Леніна і Радянська с.Куйбишеве, які скаржаться, від проїзду великовагових і великогабаритних автомобілів не лише руйнується дорога, а тріскаються хати і господарські будівлі.

Депутат підготував запит до голови районної державної адміністрації, начальника Лубенської філії «Лубенський райавтодор», Куйбишевського сільського голови з вимогою обмежити рух такого транспорту зазначеними вулицями. Депутати районної ради в ході проведення останньої сесії підтримали свого колегу.

В запиті говориться: «До мене на особистому прийомі громадян звернулися жителі села Куйбишеве щодо необхідності обмеження руху вулицями Леніна  та Радянська. Це пов’язано з тим, що рух великовагового транспорту  негативно впливає на житлові будинки та інші будівлі громадян, руйнує сільські дороги.

  За словами заявників перевізники, порушуючи норми законодавства України, не отримували погодження з власниками доріг маршрутів великовагового та великогабаритного автотранспорту на цих ділянках дороги (підписи громадян додаються).

Виходячи з цього та керуючись статтею 40 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 6, 9 Закону України „Про дорожній рух”, статтею 19 Закону України „Про автомобільні дороги”, Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, на виконання п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 р. № 30 „Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами” прошу Вас, шановні Вікторе Григоровичу, Анатолію Федоровичу, Валентино Миколаївно, вивчити проблему та:

-  заборонити рух вулицями Радянська і Леніна транспортних засобів,  маса яких перевищує 10 тонн;

- встановити на під’їздах до цих вулиць заборонні  дорожні знаки передбачені пунктом 3.3 Правил дорожнього руху „Рух вантажних автомобілів, маса яких перевищує 10 тонн заборонено” у порядку, визначеному законодавством України. Сподіваюся на розуміння і підтримку».

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин