Оржицька районна рада

Сесія районної ради: внесли зміни до районних програм, уточнили показники бюджету та розглянули низку інших питань

Переглядів: 544

2 вересня під головуванням голови районної ради Володимира Козини відбулася десята (позачергова) сесія Оржицької районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати Полтавської обласної ради Микола Горб, Анатолій Яненко, в.о. голови районної державної адміністрації Лілія Парасоцька, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, селищні та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

На пленарному засіданні районної ради було розглянуто –12  питань порядку денного.

Депутати внесли зміни до програм: соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, які стосуються придбання вакуумної асенізаційної машини для комунального підприємства «Оржиця - водоканал», до Районної програми поліпшення умов функціонування Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2015-2017 роки, що стосуються створення умов для забезпечення належного рівня соціального обслуговування населення на територіях рад, до Районної програми розвитку фізичної культури та спорту  на 2012-2016 роки, з виділенням коштів з районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції стадіону «Колос».

Також були уточнені показники районного бюджету на 2016 рік, затверджено в новій редакції перелік об’єктів, що фінансуються у 2016 році  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Депутати підтримали клопотання Куйбишевської сільської ради перед обласною радою щодо перейменування ради у зв’язку із зміною назви села Верховною Радою України.

Було проголосовано одне рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, інші відправлені на доопрацювання.  

В обговоренні питань порядку денного взяли участь депутати районної ради Валентина Несен, Валентина Філіповських, Володимир Бас, Микола Чепа, Леонід Бондарь, Олександр Лантух, Максим Холоша,  депутат обласної ради Анатолій Яненко, сільські голови Валентина Гарбуз, Віра Шупортяк та Мирослав Боговик.

Прес-служба районної ради

 « повернутися до списку новин