Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради

Переглядів: 344

Відбулася двадцять восьма сесія районної сьомого скликання, на якій депутати ухвалили ряд рішень, важливих для життєдіяльності району.

На початку сесії депутатський корпус привітав колегу – депутата Максима Холошу  з днем народження та побажав всіляких гараздів у громадському та особистому житті.

Далі депутати та сільські голови  мали змогу поспілкуватися з директором Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрієм Рижовим, який розповів про  стратегію подальшого функціонування сільських відділень ПАТ «Укрпошти» та обґрунтував необхідність їх  закриття у населених пунктах Черевки, Онішки, Чайківщина та Тимки. Також він розповів про ряд послуг, які пропонує мережа та якими може скористатися населення району. Докладніше про це можна буде дізнатися зі шпальт періодичного видання «Оржицькі вісті» у найближчих випусках районного часопису.

У ході засідання сесії  депутати внесли зміни до Програми економічного та соціального розвитку району та до рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

Було  заслухано  звіт про результати  діяльності Лубенської місцевої прокуратури за підсумками роботи у І півріччі 2018 року.

Також  затверджено ряд звернень, які стосувалися передачі майнового комплексу Оржицького дорожньо-ремонтного  пункту (с. Онішки)  у спільну власність територіальних громад району та захисту прав як юридичних осіб місцевих осередків громадських організацій зі статусом всеукраїнських.

Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради Григорій Проценко, Анатолій Литвиненко, Володимир Карлов, Юрій Шилов, Леонід Бондар, Володимир Бас та інші,  сільські голови Валентина Гарбуз, Сергій Несен, Віра Шупортяк.

По закінченню засідання сесії відбулася нарада з сільськими, селищними головами району, де військовий комісар Оржицького військового комісаріату Олександр Лаптєв зупинився на актуальних питаннях осіннього військового призову громадян, а голова районної ради Володимир Козина та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик обговорили питання підготовки громад  до святкування Дня Незалежності України.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин