Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Скликається одинадцята сесія районної ради сьомого скликання

Переглядів: 522

Оржиця, районна рада, сесіяГолова районної ради Володимир Козина видав розпорядження про скликання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 жовтня 2016 року о 10.00 у приміщенні районної ради (смт Оржиця, вул. Центральна, 24).

На розгляд одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликанняї внесені питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутататів районної ради.

2. Про визнання повноважень депутатів районної ради.

3. Про  виконання Цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки в поточному році та внесення змін до програми.

4. Про основні завдання та організацію роботи районного методичного кабінету з питань розвитку та вдосконалення науково-методичного забезпечення педагогічних працівників району.

5. Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2012-2016 роки.

6. Про діяльність правоохоронних органів та співпрацю з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та виконання Районної комплексної програми профілактики правопорушень  на 2016-2020 роки в поточному році.

7. Про виконання Районної комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки в 2016 році.

8. Про затвердження обсягу бюджетних коштів на фінансову підтримку Ради Оржицької районної організації ветеранів на 2016 рік в новій редакції.

9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016  року.

10. Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на 2016 рік”.

11. Про внесення змін до Положення  про Трудовий архів Оржицького району для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду.

13.  Про зміну назви Куйбишевської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

14. Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх навчальних закладів Оржицького району.

15. Про укладення трудового контракту з керівником закладу освіти спільної власності територіальних громад району.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (несільськогосподарського призначення) ТОВ фірма „Астарта-Київ” на території Черевківської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (несільськогосподарського призначення) ТОВ фірма „Астарта-Київ”  на території Воронинцівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Денисівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Денисівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої в оренду громадянину Куцю Станіславу Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Яблунівської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

21. Різне.

ІІІ. На сесію запросити: депутата Верховної Ради України, депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, сільських, селищних голів, прокурора Лубенської місцевої прокуратури, керівників управлінь, відділіві секторів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представників засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин