Оржицька районна рада

ГРОМАДА ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

Переглядів: 613

Круподеринська територіальна громада віддавна піклується про розвиток охорони здоров’я. Свідченням цього є більш ніж сторічна історія місцевого медичного закладу в якому працювало багато знаних медичних працівників та здобуте закладом визнання і повага в навколишніх селах.

Нещодавно сільський голова  та депутати Круподеринської сільської ради прийняли рішення спрямувати залишки вільних коштів сільського бюджету на придбання автомобіля для місцевої амбулаторії, яка хоч і знаходиться в спільній власності територіальних громад району, але переважно обслуговує жителів села Круподеринці і навколишніх сіл.

Рішення про придбання автомобіля було оперативно втілене в життя шляхом прийняття відповідних програм Круподеринською сільською і Оржицькою районною радою та внесенням змін до районного і сільського бюджету.

Ключі від новенького автомобіля сільський голова Валерій Житинський   вручив  у присутності депутатів місцевої ради, працівників амбулаторії та жителів села головному лікарю загальної практики сімейної медицини, депутату Полтавської обласної ради Анатолію Яненку.

Оржиця,Круподеринці,рада,медицина, амбулаторія,село, автомобіль   Оржиця,Круподеринці,рада,медицина, амбулаторія,село, автомобіль

Приклад гідний наслідування. Люди сподіваються, що і держава відмовиться від політики «оптимізації» закладів охорони здоров’я та здійснить реальні кроки щодо їх підтримки.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин