Оржицька районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 561

5 грудня  голова районної ради Володимир  Козина здійснив виїзний прийом громадян у Онішківській та Золотухинській сільських радах. У ході прийому були обговорені питання децентралізації, благоустрою, здійснення ремонтних робіт сільських будинків культури, облаштування спортивних майданчиків.

Сільські голови Людмила Сазонюк та Сергій Несен не на словах, а на ділі дбають про підпорядковані населені пункти. Питань для вирішення досить. Це і ремонт дороги, і встановлення вуличногоосвітлення, надання населенню якісних комунальних послуг, облаштування в’їздів відеокамерами, роботи по енергозбереженню приміщень об’єктів соціальної сфери та багато іншого.

Також голова районної ради відвідав ФАПи  Онішківської та Золотухинської сільських рад та поспілкувався з їх керівниками щодо питань забезпечення ліками та засобами невідкладної допомоги, вислухав нагальні проблеми.

Голова районної ради  Володимир Козина пообіцяв сільським головам всіляку підтримку районної влади при виникненні складних питань у роботі.

Прес-служба районної ради « повернутися до списку новин