Оржицька районна рада

Чевельча: відбулося засідання педагогів – організаторів та класних керівників

Переглядів: 549

На базі Чевельчанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання педагогів – організаторів та класних керівників, що проводилось на тему «Розвиток професійної компетентності педагога у створенні виховного простору для розвитку особистості учня, повідомляє відділ освіти Оржицької РДА.

Педагог – організатор Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст. виступила за темою «Технологія організації волонтерського руху у загальноосвітньому навчальному закладі». Її доповідь була наповнена інтерактивними вправами та практичними порадами. На прикладах організації роботи у своєму закладі, вона надала дієві рекомендації щодо організації волонтерського руху серед дітей.

Педагоги Чевельчанської ЗОШ І-ІІІ ст. організували цікаву екскурсію у шкільному музеї, продемонстрували кімнату народознавства, виставку дитячих робіт та виховний захід за участю школярів для прибулих гостей. Педагог-організатор цього закладу презентував структуру учнівського самоврядування в школі. Після перегляду його презентації, стало зрозуміло, що робота в закладі направлена за напрямком «школа – родина».

На засідання був запрошений практичний психолог опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. І.Я. Франка», яка провела тренінг за темою «Професійна компетентність педагог-організатора у створенні виховного простору для розвитку особистості учня». Співпраця педагогів з психологом виявилася дуже цікавою і насиченою. Спеціаліст продемонстрував вправи, які можна застосовувати для дітей щодо виявлення лідерів в колективі та подальшої роботи з ними.

Загалом керівництво Чевельчанської ЗОШ І-ІІІ ст. було дуже привітним і гостинним. Всі присутні були дуже вражені теплим прийомом і плідною колективною роботою.« повернутися до списку новин