Оржицька районна рада

В школах району пролунав останній дзвінок

Переглядів: 591

Сьогодні у всіх школах району відбулося свято Останнього дзвоника. Для когось він дійсно останній і попереду очікує доросле життя, для інших - це перепочинок, щоб з новими силами взятися до опановування науки. Схвильовані випускники та їхні вчителі-наставники провели це свято зі сльозами на очах.

Голова районної ради Володимир Козина побував на святі Останнього дзвоника у Плехівській школі І-ІІ ступенів. Він побажав школярам цікавого та змістовного відпочинку, випускникам - подальших досягнень у житті, подякував педагогам за плідну працю протягом навчального року, а також вручив подарунок - настільну гру для школярів, які будуть відвідувати пришкільний табір.

Останній дзвоник пролунав і в Лазірківській ЗОШ ім. В.О.Підпалого. Директор школи Петро  Копотун привітав присутніх із завершенням навчального року. Він виконав почесну місію – нагородив найкращих учнів грамотами та подяками.

Оржиця, Лазірки, школа, діти, останній Дзвінок

Оржиця, Лазірки, школа, діти, останній Дзвінок

Оржиця, Лазірки, школа, діти, останній Дзвінок

Оржиця, Лазірки, школа, діти, останній Дзвінок

Оржиця, Лазірки, школа, діти, останній Дзвінок

З вітальним словом до випускників, педагогів та батьків звернувся Лазірківський сільський голова Олександр  Ковальов. Він зазначив, що входячи у доросле життя, не можна думати, що дорога буде встелена трояндами, адже на ній буде чимало колючок. «Головне навчіться з гідністю приймати удари долі і будьте щасливі», – наголосив він.

Також на святі була присутня начальник відділу освіти Оржицької РДА Наталія Стасенко, яка привітала всіх присутніх із завершенням навчального року та побажала випускникам щасливої долі і вічно зберігати пам'ять про рідну школу. Вчителі й батьки також бажали випускникам правильно обрати свій шлях і бути щирими українцями.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин