Оржицька районна рада

2017 РОКУ НА ПОЛТАВЩИНІ ЗМІНЯТЬСЯ БЮДЖЕТНІ ВІДНОСИНИ МІЖ ОБЛАСТЮ, РАЙОНАМИ І СІЛЬСЬКИМИ РАДАМИ

Переглядів: 561

Оржиця, Полтавщина, бюджет, ради, відносиниОбласний бюджет дофінансовуватиме ініціативи знизу, як це робить державний бюджет. А філософію взаємин на рівні «область—район—сільська рада» з наступного року змінять кардинально. Про це голова Полтавської ОДА Валерій Головко заявив під час розширеної колегії, коли аналізували стан бюджетних надходжень за 9 місяців цього року, повідомляє ОКІА «Новини Полтавщини».

За словами директора Департаменту фінансів ОДА Павла Кропивки, нинішній рік вдалий, щонайменше перевиконання складе 40% порівняно з минулим роком. Навіть у двох районах та містах (де саме, головний фінансист області не сказав), де цього року очікуються найменші надходження, все одно перевиконання бюджету складе понад 30%, а це майже 70 мільйонів гривень.

— Прогнозуємо додатково до місцевих бюджетів отримати не менше 1 мільярда 700 мільйонів гривень, — додав Павло Кропивка. — Але ці кошти спонукають до того, щоб їх якомога ефективніше використати, з найбільшою користю для громади. Бо у нас парадоксальна ситуація скаладється. Маю на увазі бюджети органів місцевого самоврядування, які не є об’єднаними територіальними громадами. На 1 січня 2014 року при практично заморожених розрахунках у казначействі на цих рахунках було 160 мільйонів гривень. На 1 жовтня — майже 400 мільйонів гривень при нормальній ситуації в казначействі і проплатах. Тобто сільські і селищні ради неефективно використовують кошти.« повернутися до списку новин