Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Довели: Сазонівчани і чевельчани самотужки лагодили «дорогу життя»

Переглядів: 879

Відоме прислів’я, що порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих, дуже доречно підходить до ініціативи жителів Сазонівки і Чевельчі,  які організовано вийшли ремонтувати єдину дорогу з твердим покриттям, що з’єднує ці села з районним та обласним центром, органами влади, медичними закладами.

Кілька останніх років, звертаючись до влади усіх рівнів за допомогою в ремонті дороги (поки місцевого значення загального користування) та отримуючи безглузді відписки і обіцянки, люди вирішили у той спосіб, який їм доступний поліпшити стан «дороги життя», що практично перетворилася на напрямок.

Трагедією жителів наших сіл є те, що альтернативної дороги з твердим покриттям на цьому напрямку не існує. В літній час та суху погоду люди добиралися до адміністративних центрів та інших населених пунктів польовими дорогами. З настанням осінньо-зимового періоду, бездоріжжя виїхати із сіл  чи доїхати до нас, практично, немає можливості.

 

Настала осінь і йде зима. Людей хвилює питання, чи зможуть вчасно отримати медичну допомогу, вирішити нагальні питання свого життєзабезпечення.

Махнувши рукою на районну, обласну і державну владу, понад 150 жителів Сазонівки і Чевельчі, 8 залучених автомобілів, 2 навантажувачі і екскаватор (приватного сектору, місцевих структур команій Баришівської зернової, «Кернел» та цегельного заводу) працювали 17 грудня, щоб засипати, замостити, вирівняти найбільші «окопи» і ями на шляху до «життя- поновому». Цеглу для закидання ям брали на цегельному заводі.

Дружня і злагоджена робота трішки поліпшила ситуацію. Але чи надовго? Чи може влада врешті почує наше волання про допомогу і візьметься за ремонт дороги?

Прес-повідомлення Сазонівської сільської ради

« повернутися до списку новин