Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

АПК: Не проґавити шанс отримати фінансову підтримку на розвиток свого господарства

Переглядів: 816

Оржиця, районна рада, АПК, семінар, фермери, громади10 червня ц.р. в райцоні відбувся семінар на тему «Впровадження Програми розвитку аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», який провела директор ТОВ «Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби» Світлана Андрієнко.

У семінарі взяли участь: сільські, селищні голови, керівники фермерських господарств, власники ОСГ, представники СОК «Веселка» та працівники управління агропромислового розвитку.

Оржиця, районна рада, АПК, семінар, фермери, громади

Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Оржицького району  за пріоритетними напрямками  на період до 2020 року

В ході семінару Світлана Андрієнко ознайомила присутніх з основними напрямками бюджетної підтримки, а саме: відшкодування витрат сімейним фермам та особистим селянським господарствам по вирощуванню ВРХ, які пов’язані із селекційно-племінною роботою та придбанням обладнання селянськими фермерським господарствами на реконструкцію тваринницьких ферм; розвиток бджільництва; садівництво та ягідництво; розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та закликала не проґавити шанс отримати фінансову підтримку на розвиток свого господарства.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин