Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання Днем Збрoйних сил України!

Переглядів: 459

Оржиччина, Збройні сили, воїни, вітанняШанoвні захисники Вітчизни!

Від імені депутатського корпусу району, сільських, селищних голів, виконавчого апарату районної ради щирo вітаю Вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.

У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

В умовах зовнішньої загрози, яка нависла над Україною, оржичани, як інші громадяни – справжні патріоти – добровольцями вступають до лав Збройних сил України – об’єднуються заради перемоги.

Упевнений, що навіть у найскладніших умовах вони не зрадять присязі, залишатимуться гарантом стабільності та безпеки України, гордістю її народу. Разом ми подолаємо зовнішню загрозу, що нависла над Батьківщиною, адже правда на нашому боці.

Нехай славетні подвиги дідів та прадідів, щира любов до України надихають Вас на нові звершення у шляхетній справі служіння рідному народові. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби зігріти серця військовослужбовців дієвою підтримкою, підтримати родини тих, хто віддав життя за нашу державу.

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам. Мирного неба над Оржиччиною та Україною.

Голова районної ради                                            Володимир Козина

« повернутися до списку новин