Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Освіта: Відбулось засідання динамічної групи вчителів англійської мови району

Переглядів: 817

Оржиця, Заріг, районна рада, освіта21 лютого на базі Зарізької ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.Т.Симонова (Номиса) відбулось засідання динамічної групи вчителів англійської мови на тему «Бінарні методи навчання на уроках англійської мови в початкових класах».

Учитель англійської мови І категорії Зарізької ЗОШ І-ІІІ ст імені М.Т.Симонова (Номиса) та керівник динамічної групи вчителів англійської мови Оржицького району Наталія Корнієнко презентувала пристендовий урок «Використання ігрових та мультимедійних технологій на уроках іноземної мови. Переваги та недоліки у використанні. Досягнення бажаного результату».

Вона запросила учасників динамічної групи на урок англійської мови у 4 класі на тему «Захист навколишнього середовища» із застосуванням методу проектів Лани Сушко (інтеграція вивчення природознавства з вивченням англійської мови).

Цікавим був майстер-клас «Різноманітність застосування методик навчання англійської мови. Вебінари – чому варто відвідати. Друковані видання «Макміллен».

Насамкінець члени динамічної групи підвели підсумки та прийняли методичні рекомендації. Результатом стало загальне переконання вчителів англійської мови Оржиччини в необхідності використовувати ігрові та мультимедійні технології на уроках іноземної мови, метод проектів Л.Сушко, повідомляє відділ освіти райдержадміністрації.

« повернутися до списку новин