Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржиччина святкувала День Конституції та День молоді

Переглядів: 718

За традицією в останню неділю червня в районі проводиться районний бліц - турнір з футболу серед ветеранських команд колективів фізкультури. Учасники змагань мають бути не молодші 35 років.

Цьогорічний турнір, який співпав з відзначенням Дня Конституції та Дня молоді проводився 33-й раз. В ньому взяло участь 9 команд: Оржиці, Чутівки, Маяківки, Денисівки, Тарасенкового, Лазірок, Райозера, Новооржицького, Золотух.Змагання проходили на стадіонах райцентру та села Райозеро за одноколовою системою в двох підгрупах та фінальним поєдинком між переможцями в кожній групі.

В змаганнях на стадіоні села Райозеро найуспішніше виступили лазірківчани, а на стадіоні райцентру не було рівних минулорічним переможцям турніру команді ветеранів футболу з райцентру.

Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани

Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани     Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани

Напружений фінальний поєдинок приніс черговий успіх оржичанам, які з рахунком 2:1 перемогли футболістів Лазірок і знову отримали омріяний трофей.

Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани  Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани  Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани

Оржиця, районна рада,футбол, турнір ветерани

Переможці турніру отримали нагороди районного сільського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин