Оржицька районна рада

Відбудеться футбольний турнір пам’яті Героя

Переглядів: 657

Оржиця, райрада, Малущенко, Герой, футбол,турнір7 травня ц.р. на стадіонах сіл Чутівки та Великоселецького відбудеться бліц-турнір з футболу пам’яті Героя Радянського Союзу М.Є.Малущенка. Попередньо для участі в турнірі подали заявку 15 команд колективів фізкультури.

Цього року турнір відбудеться 31-й раз. Вперше він був проведений в 1985 році до 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Офіційне відкриття турніру відбудеться на стадіоні с.Чутівка о 10 годині.

Герой Радянського Союзу Митрофан Єгорович Малущенко народився в с.Чутівка в 1912 році. В роки війни був військовим штурманом. Воював на ряді фронтів. Здійснив понад 200 бойових вильотів. Указом Президії Верховної Ради Союзу СРСР від 29 червня 1945 року за «зразкове виконання завдань командування і проявлені при цьому мужність і героїзм» був удостоєний цього звання. Також він нагороджений двома орденами Червоного Прапора, двома орденами Вітчизняної війни 1-го ступеня, орденом Вітчизняної війни 2-го ступеня, чотирьома орденами Трудового Червоного Прапора, орденом «Знак Пошани», рядом медалей.

Організатори турніру - районна рада ВФСТ "Колос",територіальна громада с.Чутівка та місцеве господарство СТОВ "Україна".

Оргкомітет« повернутися до списку новин